Realitní služby pro vás

Marketing a propagace

Dát vaši nemovitost na realitní servery? To je jen první krok. Pro každou prodávanou nemovitost připravíme individuální marketingovou kampaň. Vždy se jedná o mix on‑line a off-line kampaně. Ať už se jedná o propagaci na Facebooku, YouTube či formou PPC kampaní, nebo o staromódní plachtu na vašem plotě. Zajistíme tak, aby byla vaše nemovitost viditelná pro maximální počet potenciálních zájemců.

Mám zájem o marketing

Home staging / photo staging

Každý, kdo hledá a kupuje nemovitost, vybírá nejdříve očima. Vizuální stránka prezentace nemovitosti je tedy naprosto zásadní prvek, který pomáhá při prodeji. Spoléhám se na profesionální přípravu prodávaných nemovitostí – jen tak mohu zajistit, že při prodeji vaší nemovitosti získáte maximum. Nemusíte se ale obávat, že bychom při stagingu překopali vaši nemovitost od základů – rozsah stagingu je vždy individuální a dle dohody s majitelem.

Videoprohlídky

Profesionální videoprohlídka je součástí mé prezentace již od samého počátku mého působení v realitách. Jednoznačně totiž přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu prodeji všech nemovitostí. Video je nesmírně silný nástroj – dokáže totiž vzbudit emoce. Dokáže z vaší nemovitosti ukázat to nejlepší, proč by si kupující měl vybrat právě vaši nemovitost. Pomáhá tak získat na prohlídku víc opravdových zájemců, kteří se už do vaší nemovitosti předem zamilovali…

Copywriting

Příprava kvalitního textu nabídky je jedna z nejdůležitějších podmínek pro úspěšný prodej nemovitosti. Dobře připravený text zaměřený na tu správnou cílovou skupinu, který dokáže zachytit atmosféru nemovitosti, vyzdvihnout její výhody a třeba i z nedostatků udělat plusy? Takový je podle mě ideální text nabídky nemovitosti.

Mám zájem o copywriting

Vedení prohlídek

Zaujmout klienta, aby si vybral právě vaši nemovitost, je první krok. Ten další, možná ještě důležitější, je samotná prohlídka nemovitosti. Právě během ní se ve většině případů zájemce rozhodne, zda vaši nemovitost koupí, nebo bude dál hledat. Díky detailním znalostem o každé prodávané nemovitosti, uplatňování zásad psychologie prodeje a individuálnímu přístupu ke každému zájemci na prohlídce jsou mnou vedené prohlídky nemovitostí maximálně efektivní.

Mám zájem o copywriting

Právní servis

Spolupracuji výhradně s advokáty, kteří se specializují na nemovitostní transakce. Díky tomu mám 100% úspěšnost akceptace kupních smluv katastrem nemovitostí a moji klienti garanci, že je právní stránka transakce v dobrých rukou. Zároveň využívám i možnosti podpisu některých dokumentů prostřednictvím internetu tak, abych i s ohledem na aktuální situaci s covidem-19 zajistil maximální bezpečí všech účastníků transakce, ale i ušetřil čas všech zúčastněných. Čas ušetřený na schůzce se tak moji klienti mohou věnovat třeba svým blízkým.

Mám zájem o právní servis

Aukce

U některých druhů nemovitostí nebo při komplikacích se správným určením aktuální tržní ceny nemovitosti může být aukční způsob stanovení ceny výhodný. Prostřednictvím internetové platformy pro aukce dokážeme zajistit férové podmínky pro všechny zájemce o koupi a majiteli nemovitosti skutečnou aktuální tržní cenu jeho nemovitosti.

Mám zájem o aukci

Ozvěte se, služby vám představím

Kolik stojí moje nemovitost?

Zjistěte kolik stojí vaše nemovitost pomocí jednoduchého formuláře.

Odhad nemovitosti zdarma
 
Kolik stojí moje nemovitost?