Reference

manželé Grégrovi, pronájem několika jednotek v činžovním domě na Vinohradech – květen 2021

Využití služeb tohoto zkušeného makléře doporučujeme všem, kteří shánějí makléře na opravdu vysoké úrovni. Pan Ing. Jan Novotný je ve svém oboru skutečný odborník a profesionál a dle našich osobních zkušeností můžeme potvrdit, že je zárukou úspěšného splnění požadavků klienta.

manželé Grégrovi, pronájem několika jednotek v činžovním domě na Vinohradech – květen 2021

S pomocí Ing. Novotného jsme kupovali i prodávali - a pokaždé jsme byli maximálně spokojeni. Je spolehlivý, co slíbil, to dodržel. Má profesionální jednání a zároveň lidský a osobní přístup. Výborná komunikace. V dnešní realitní džungli je Ing. Novotný vzácný jako šafrán.

Ing. Barbara Denková, prodej bytu 2+1, Zdislavická, Praha 12 – březen 2021

Ing. Barbara Denková, prodej bytu 2+1, Zdislavická, Praha 12 – březen 2021
Zuzana Kostuňová, pronájem bytu 2+kk, Biskupcova, Praha – duben 2021

Děkuji moc pánu inženýrovi Novotnému, za rychlé nalezení vhodného nájemce. Pán Novotný je moc příjemný, komunikativní, dávali jsme si vědět jak vše probíhá a celý pronájem měl hladký průběh. Pan Novotný se vším ochotně poradil. Byl i u předávání bytu a pomohl nám také přepsat energii na nového nájemce. S radostí mohu jen doporučit. Děkuji moc.

Zuzana Kostuňová, pronájem bytu 2+kk, Biskupcova, Praha – duben 2021

Na pana Novotného jsem dostala osobní referenci od olomouckého makléře, s jehož spoluprací jsem byla také velmi spokojena, a proto jsem jeho kontaktu důvěřovala a mohu podat jedině kladné doporučení. Při prodeji bytu jsem ocenila spolehlivost, profesionální přístup v jednání i propagaci, při komplikacích jsem vnímala ze strany p.Novotného podporu a snahu najít vyhovující řešení. Férovost, připravenost a příjemná ochota. Prodej proběhl velmi rychle a bez průtahů.

Pavla Vaculíková – prodej bytu 1+kk, Holubinková, Pitkovice – červen 2021

Pavla Vaculíková – prodej bytu 1+kk, Holubinková, Pitkovice – červen 2021
manželé Michálkovi, prodej bytu 3+1, Jílovská, Praha 4 – září 2019

Ing. Novotný nám bez komplikací a průtahů zprostředkoval prodej třípokojového bytu. Jednal s námi velmi příjemně, nereagoval negativně na naše neznalosti či požadavky na změny ve smlouvě, hledal vhodná řešení, termíny prohlídek atd. Líbila se nám kvalitní zpracování videoprezentace bytu. S pochopením nám objasňoval pojmy, předpisy a úskalí celého procesu. Jeho služby můžeme bez výhrad doporučit.

manželé Michálkovi, prodej bytu 3+1, Jílovská, Praha 4 – září 2019

Hodnocení služeb realitní kanceláře QARA, konkrétně Ing. Jana Novotného. Vše probíhalo rychle, s ochotou a perfektně bez jakýchkoliv problémů. Bez pomoci realitní kanceláře a Ing. J. Novotného bych takto rychle a za dobrou cenu byt jen těžko prodala. Takže peníze vynaložené za pomoc realitní kanceláře se skutečně vyplatily. Hlavně oceňuji pomoc s právní stránkou věci, bez realitní kanceláře by mi prodej trval mnohem déle a s větším úsilím a nasazením vlastních sil.

Jaroslava Dobrovodská, prodej bytu 1+1, Pod Děvínem, Praha 5 – únor 2019

Jaroslava Dobrovodská, prodej bytu 1+1, Pod Děvínem, Praha 5 – únor 2019
Mgr. Daniela Hladilová, prodej bytu 2+1, Zdislaviská, Praha 12 – leden 2019

Chtěla bych ocenit práci pana Ing. Jana Novotného - narazila jsem na něj zcela náhodně na základě výborného hodnocení na jedné webové adrese srovnávající realitní makléře. Udělala jsem si pár schůzek i s jinými realitními makléři, ale přístup pana Novotného a hlavně znalosti, jeho orientace na trhu a zároveň nepřemrštěná provize mě jednoznačně přesvědčili o spolupráci s ním, které jsem pak nelitovala. Prodala jsem díky němu starší panelový byt 2+1 na sídlišti za opravdu dobrou cenu, vše se podařilo během jednoho měsíce a ještě pomohl dojednat a zprostředkovat všechny další záležitosti, jako převody u dodavatelů energií apod. Vzhledem k tomu, že jsem byla již v 8. měsíci těhotenství, se mi jeho kvalitní a rychlé služby opravdu velmi hodily. Jeho profesionalita se projevila již v samotné přípravě na prodej mého bytu - během jednoho týdne jsme se domluvili na homestagingu, následovalo kvalitní nafocení bytu a perfektní videoprezentace. Až mi bylo líto, že to šlo tak rychle, že tu videoprezentaci nesihlo vidět více zájemců. :-) Ještě jednou panu Novotnému za jeho služby děkuji a přeji mu zástupy dalších spokojených klientů.

Mgr. Daniela Hladilová, prodej bytu 2+1, Zdislaviská, Praha 12 – leden 2019

Požádaly jsme Ing. Jana Novotného a firmu QARA o zprostředkování prodeje rodinného domu v obci Sazená. Od počátku bylo jednání s Vámi příjemné. Dostaly jsme od Vás vyčerpávající informace jak ke zprostředkovatelské dohodě, tak později při sepisování kupní smlouvy. Naše připomínky a návrhy byly z Vaší strany vyřízeny bez průtahů. Prezentace prodeje přispěla k oslovení zájemců o koupi domu. Jednání se zájemci bylo vedeno korektně a na profesionální úrovni, což bylo zakončeno prodejem novým majitelům. Změna zápisu v Katastru nemovitostí a vyřízení převodu smluv o dodávce vody, plynu a el. energie proběhly v souladu se smlouvou o zprostředkování prodeje bez problémů. Z našich zkušeností s Vaší prací pro nás, bychom Vás a firmu QARA doporučili dalším zájemcům o zprostředkování prodeje. Za prodávající, Jana Průchová

Jana Průchová, prodej domu 5+1, Sazená – srpen 2018

Jana Průchová, prodej domu 5+1, Sazená – srpen 2018
Lucie Bačíková, převod družstevního podílu k bytu 3+kk, Plzeňská, Praha 5, červenec 2018

Se službami pana Ing. Novotného jsme byli moc spokojeni. Naše rodina využila jeho služby již dvakrát. Oba byty prodal během krátké chvíle, zařídil vše potřebné i bez mé přítomnosti. Vždy s ním byla skvělá komunikace. Pana makléře Ing. Novotného bych určitě doporučila. Lucie Bačíková

Lucie Bačíková, převod družstevního podílu k bytu 3+kk, Plzeňská, Praha 5, červenec 2018

S panem Novotným jsme se s manželkou potkali na doporučení od kamarádky před plánovaným podpisem zprostředkovatelské smlouvy při prodeji našeho bytu s jistou poměrně známou realitní kanceláři. Po této schůzce jsme však přehodnotili své rozhodnutí a spolupráci jsme navázali právě s panem Novotným a RK QARA. Dokonale pochopil naše individuální potřeby prodeje bytu z hlediska času i financí. Vždy vše uměl odborně i lidsky vysvětlit a správně nastavil prodejní strategii našeho bytu a veškerý související servis. Pro jeho odbornost, profesionalitu a příjemné jednání a vystupování k nám i k potenciálním kupujícím bych doporučil jeho služby každému, kdo hodlá prodávat svoji nemovitost. Martin Šindler

Martin Šindler, prodej bytu 2+kk, rezidence Nad Rokytkou, Praha 9, leden 2018

Martin Šindler, prodej bytu 2+kk, rezidence Nad Rokytkou, Praha 9, leden 2018

7

nemovitostí aktuálně v nabídce

9+

let zkušeností v realitách

100+

dokončených obchodů

Chcete znát názor odborníka?

Máte nějaké otázky týkající se vaší nemovitosti?
Nechte mi na sebe kontakt, rád s vámi vše nezávazně proberu.

O co se v rámci prodeje nebo pronájmu vaší nemovitosti postarám?

Poslední Realizované obchody

U 8 z 10 nemovitostí najdu klienta do 2 měsíců od zahájení inzerce

Novostavba řadového domu 4+kk Háje, Praha 4

pronajato za 95 dnů

Atypický byt 3+kk na Smíchově, Praha 5

prodáno za 8 dnů

Dům 5+1 v obci Sazená

prodáno za 49 dnů

Byt 3+kk u metra Invalidovna, Praha 8

prodáno za 10 dní

Byt 1+kk k rekonstrukci ve Vršovicích, Praha 10

prodáno za 10 dní

Družstevní byt 3+kk na Barrandově

prodáno za 68 dní

Byt 2+kk v novostavbě projektu Nad Rokytnou, Praha 9

prodáno za 132 dní

Byt 3+1 u metra Stodůlky, Praha 5

prodáno za 9 dnů

Byt 3+1 v Modřanech, Praha 4

prodáno za 13 dnů

Atypický byt 3+1 Praha 2

prodáno za 319 dní; tohle byl opravdu náročný případ - 35 prohlídek a více než tři čtvrtě roku práce, ale podařilo se...

Dům 3+1 Pchery

prodáno za 79 dní

Byt 4+1 Modřany, Praha 4

prodáno za 114 dnů

Byt 2+kk, Praha 10

pronajato za 41 dní

Byt 2+1 Vinohrady, Praha 2

pronajato za 85 dnů

Luxusní byt 3+kk u metra Budějovická

prodáno za 57 dní

Pozemek s chatou, Březová-Oleško

prodáno za 18 dní

Byt 1+1, Praha 4

prodáno za 6 dnů

Rodinný domek, Odolena Voda

prodáno za 15 dnů

Byt 2+1, Praha 6

pronajato za 48 dní - tohle byl oříšek...:-)

komerční nemovitost, Praha 9

pronajato za 19 dní

komerční nemovitost, České Budějovice

pronajato za 11 dní

Byt 2+1, Praha 4

pronajato za 24 dní

Byt 2+1, Praha 4

pronajato za 20 dní

Byt 2+1, České Budějovice

prodáno za 10 dní

Kolik stojí moje nemovitost?

Zjistěte kolik stojí vaše nemovitost pomocí jednoduchého formuláře.

Odhad nemovitosti zdarma
 
Kolik stojí moje nemovitost?