O

Snažím se být pro své klienty užitečný. Pokud má mít moje práce smysl, musím svým klientům nabídnout něco, co si oni sami neumějí nebo nechtějí zařídit. Není to o tom, jestli umím zajistit skvělé fotky nebo natočit perfektní videoprohlídku. Celá moje práce je především o tom, že jim dám k dispozici celé své know-how, jak celý proces prodeje nemovitosti zvládnout hladce a efektivně. Od začátku do konce.

Základem je perfektní znalost prodávané nemovitosti, což znamená, že kromě informací od majitele musím prověřit okolí nemovitosti, získat podklady z katastru nemovitostí, projít cenové mapy s údaji o prodaných nemovitostech v okolí nebo dohledat na internetu plány na budoucí rozvoj lokality. Až na základě těchto komplexních informací připravím strategii prodeje nemovitosti, marketingový mix, který nám pomůže tuto strategii naplnit, a také doporučení ohledně prodejní ceny. A skvělá prezentace? Ta je jen nezbytnou podmínkou toho, aby vše zafungovalo.

Proto dosahuji při prodeji skvělých výsledků a proto se na mě moji klienti opakovaně obracejí nebo mě doporučují svým známým a kamarádům.

Kontaktujte mě

Užitečnost

Zakládám si na tom, aby pro vás byly moje služby přínosem. Bojuji za svého klienta a v jeho zájmu udělám při prodeji jeho nemovitosti maximum.

Profesionalita

Držím slovo, a co si domluvíme, to platí. Nebudu vás přesvědčovat o zástupech zájemců o vaši nemovitost, které už mám pro vás připravené. Vaše nemovitost je jedinečná a zaslouží se jedinečný přístup. Proto společně připravíme takovou strategii prodeje vaší nemovitosti, abychom našli toho pravého kupujícího.

Lidskost

Dobré vztahy jsou pro mě na prvním místě. Nezáleží na tom, jakou nemovitost spolu budeme prodávat, ale především na vzájemné důvěře a respektu.

7

nemovitostí aktuálně v nabídce

8+

let zkušeností v realitách

100+

dokončených obchodů

Chcete znát názor odborníka?

Máte nějaké otázky týkající se vaší nemovitosti?
Nechte mi na sebe kontakt, rád s vámi vše nezávazně proberu.

Jak moji práci hodnotí klienti

Více referencí

Jsme jeden tým

Ilona Černochová

právní servis

Jiří Vaněk

financování nemovitostí

Klára Stránská

home staging

Dan Galba

fotografie a video

Jan Šebek

makléř

Veronika Sůvová

asistentka

Dušan Zvonár

webové stránky

Kolik stojí moje nemovitost?

Nechte mi na sebe kontakt, nezávazně pro vás připravím aktuální tržní ocenění vaší nemovitosti.

 
Kolik stojí moje nemovitost?